• Свеж
Биометриски Отпечаток Пристап на Системите за Контрола Колекции & Video intercome Систем +САД Вратата Електрични Штрајк Заклучување+Далечински Управувач+110-240V Напојување

Биометриски Отпечаток Пристап на Системите за Контрола Колекции & Video intercome Систем +САД Вратата Електрични

Buyers rating:
DEN 9599.76

Од стока

Поддршка Вработен време присуство Проверите, симнете детали евиденција+Генерирам Извештај.Погоден за влезовите на иапартмани, мулти-семејни куќи, канцеларија, фабрика, хотелски, училиште, итн.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да се Притисни на копчето Exit или пак за заклучување knob/заклучување се справи.За отпечатоци или картон/Key Fob или Лозинка или нивна комбинација за идентификација режими во Северна Америка Вратата ANSI Стандард Тешки Електрични Штрајк Заклучи, Неуспех Безбеден тип.Еден софтвер може да управува со повеќе отпечаток уреди.65 H(инчи)Тестирање за да се 1000000 cycles High-Температура Обоен,Duable и Beatiful Artical Strike Структура : Нерѓосувачки Steel Holding Сила : 1000kg Voltage : DC12 VSuitable За : Дрвена Врата,Метална Врата,ПВЦ Door Face плоча Домување : Насликани Steel Lock јазик : Површина со премачкување nickel Power Снабдување Единица : Влезен Напон : AC110-240 VInput Фреквенција : 50-60 Hz Output Напон : DC 12 V/3 ADimension : Прибл. 4-3/4" (W) x 3-3/4" (H) x 1-1/2" (D) инчен Прилагодливи Заклучување Губеа : 0-15sec.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне