• Свеж
QVIVI Коноп Јаже Нето безбедносна мрежа за Деца, Балкон Banister Скалило Заштита Ограда Нето, Hammock Замав Качување Нето Декорација Пребивање 2x5m

QVIVI Коноп Јаже Нето безбедносна мрежа за Деца, Балкон Banister Скалило Заштита Ограда Нето, Hammock Замав

Buyers rating:
DEN 789.60

Од стока

【Убава и Силна】Безбедност нето јаже користиме високо квалитетни twine рачно ткаени, висока јаже нето сила, висока безбедност фактор, отпорност и времето отпор, трајни, едноставна инсталација, практични и убава.Услуги на клиентите : земаме голема гордост во обезбедувањето сигурност дека секој клиент добива највисоко можно ниво на услуги на клиентите.Заштита нето има многу намени, како што се декоративни фото ѕидови, сајт изолација заштита, и може да се користи како мрежа за различни фарма птици и животни.31 во), мрежа проред 12 CM(3.Поради различни средина и светлина интензитет кога правите фотографии, безбедносна мрежа може да биде некои хроматските аберации, но во разумен опсег.Име на производ : Коноп Јаже Нето/Качување Товар Net Rope Крупни : appr.Ако има било какви проблеми, ние секогаш препорачуваме да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Тоа може да се спречи објекти од паѓање, да се осигура безбедноста на миленичиња, деца, итн.Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.15 inch Protective мрежа материјал : висок квалитет twine Anti-падот на Нето-Големина : 1x1m, 1x2m, 1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 2x6m Climbing Товар Нето се погодни за употреба на отворено : во затворен простор може да се користи секаде, или можете да се сечат во облик и големина сакате, без да влијаат на издржливост на нет.Мулти-влакно ткаење, мрежа големини униформа, густината е добро, на сила е униформа, затегнувачка сила е силна, безбедна и цврста, и услугата животот е долга.31 инчен Пора Дијаметар : appr. 【Рачно Ткаење】Искриват и weft ткаење процес, да се постигне парична казна и нежна текстура, двојно тока дизајн во комбинација со страна јаже, заврзана и силна, не е лесно да се изгубат.Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за безбедност опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне