• Свеж
Најлон Мобилен Телефон Holster Случај со Спојувалка за Каиш Јамка Компатибилен со Галакси S21+ S20 FE Белешка 20 A11 A31 A51 A52 iPhone 12 11 Про Max Мото E G Моќ 2020 Еден 5G Аце Пиксели 4 XL ПРВ

Најлон Мобилен Телефон Holster Случај со Спојувалка за Каиш Јамка Компатибилен со Галакси S21+ S20 FE Белешка

Buyers rating:
DEN 286.80

Од стока

Apple i Phone 12 Про Max / 11 Про Max / 11 / XR / XS Max / 8 Плус / 7 Плус / 6 S Плус Samsung Галакси S21+ S20+ S10+ S9+ S8+ / S20 FE / Забелешка 20 10+ 9 8 / A11 A22 A31 A51 A52 / A10 A10s A20 A30 A30s А50 A50s / A6+ A7 A8+ A9 J4+ J6+ J7 J8 / XCover Про Motorola Мото G Брзо / E 2020 година / edge / G Моќ 2020 Година / G Перо 2020 Година / G8 Моќ / Г-7 Плус / E6 Плус / Z4 / Една Хипер / Еден Макро / Еден Зум / Една Акција / Една Визија LG Stylo 5+ 5 / G8 X Thin Q (Не се Двојно) / V50 Thin Q / V40 Thin Q.Хоризонтална дизајн го прават тоа удобен за носење на вашиот појас.Силни магнетни затворање безбеден вашиот телефон во место, и тоа е исто така погодно за лесен пристап до вашиот телефон.Видиме holster случај е направена од цврсто Најлон и премиум СТП кожа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне