• Свеж
Opti-Core LC Печ Кабелот

Opti-Core LC Печ Кабелот

Buyers rating:
DEN 1488.00

Од стока

Влакна Тип OS2. Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-3 (FOCIS-3), минлив исхемичен напад-604-10 (FOCIS-10), Сите далноводи кабелот компоненти ги исполнуваат барањата на Директивата 2002/95/ЕЗ.Апликацијата Обезбеди interconnect и крос-поврзете на апликации во влезот објекти, телекомуникациски соби, центри за податоци, на биро и мрежни апликации да interconnect пред-прекинат касети во главниот дистрибуција, хоризонтална дистрибуција, како и опрема области на дистрибуција.Дел Карактеристики OS2, Uniboot се повлече-boot конектор, Дуплекс LC, Plenum, Еден Режим, Оптимизиран Вметнување на Косата.OS2 дуплекс влакна печ кабелот со 2.0 mm кабел јакна.Plenum оценет, карактеристики LC Uniboot се повлече-boot конектори, и е Оптимизиран вметнување на косата, 013 метри во должина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80