• Свеж
Фузија Бетмен 1989 Црна Логото Деца Компресија Кошула Осип Guard - Кратки Ракави (L)

Фузија Бетмен 1989 Црна Логото Деца Компресија Кошула Осип Guard - Кратки Ракави (L)

Buyers rating:
DEN 839.76

Од стока

Официјално лиценцирани Бетмен Деца осип guard компресија кошула.Наменети за подобрување на атлетските перформанси, BJJ, и ММА, или за еден ден на плажа.Фитили далеку влагата од телото да се задржи за да се исуши.UPF 50+ за да ве заштити во сонцето.Целосно sublimated графика дека никогаш нема да попуштат, бледнеат, или кора, и рамни заклучување крои дека нема да рипувате под стрес.ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГОЛЕМИНАТА НА ТАБЕЛАТА ПОДОЛУ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Akela Surf Постава Onepiece Сурфање Костум
  • Свеж
Се проценува:

Akela Surf Постава Onepiece Сурфање Костум

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Neoprene,Lycra.Патент затворање.Патка tex 1mm Neo

DEN 458.16
Akela Surf Постава Onepiece Сурфање Костум
  • Свеж
Се проценува:

Akela Surf Постава Onepiece Сурфање Костум

Neoprene,Lycra.Патент затворање.Патка tex 1mm Neoprene дише ткаенина.Титаниум ткаенина во ракави спречи chafing.Lycra armholes �

DEN 458.16