• Свеж
fitBAG Bonga Жирафа Обичај Прилагодени Ракав за Umidigi Бизон Pro | произведени во Германија | парична Казна Имитација на Крзно Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата за Чи

fitBAG Bonga Жирафа Обичај Прилагодени Ракав за Umidigi Бизон Pro | произведени во Германија | парична Казна

Buyers rating:
DEN 1912.80

Од стока

Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Интегрирани high-end microfibre обезбедува чиста прикажат по некое време на носење.Handsewn за совршено да се вклопи Umidigi Бизон Про само.Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува во Umidigi Бизон Про.Квалитет карактеристики : Стручно пораби и совршено се вклопуваат за Umidigi Бизон Про Поединечно рачно изработени од кожа занаетчии 100% произведено во Германија Заштита и чистење на функцијата поради самостојно развиена high-end microfibre 2 години Гаранција Дали користите некој дополнувања на вашиот телефон веќе?Ако имате било какви желби, за пример, ако сакате да sleeve кој одговара на вашиот уред, со дополнителни случај, браник или слични - ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите.fit BAG ветувања 100% квалитет и сака да се осигура голем клиент искуство - било прашања или прашања кои се однесуваат на материјалот, функционалност, бои итн.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Дизајн ги исполнува функционалност - премија телефон protection We сите сакаат убави дизајн на нашите паметни телефони и сите ние сакаме да уживаме без граници.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.мека cuddly faux крзно.Покрај домот, ултра тенок дизајн, вашиот телефон ќе биде заштитен од гребнатини, прашина и светлината влијае и на вашиот дисплеј ќе се чистат секој пат автоматски.ќе се пријателски одговорени од страна на нашата поддршка.Ние, исто така, сакате да бидете сигурни дека се многу задоволни со вашиот уникатен објект по купувањето - ако имате било какви прашања само ни капка e-mail и тоа ќе се одговори брзо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне