• Свеж
Ametric S2418 Инчен Челик Поттикне МПБ Опрема, 14-1/2 Сте 24DP, 18 Заби, 5/16 Инчен +/-1/16 Пилот Понесе (Б), 1/4 се Соочуваат со Широчина (С), 5/8 Инчи Центар Кол (H), 0.3125 Инчен Центар Проекци

Ametric S2418 Инчен Челик Поттикне МПБ Опрема, 14-1/2 Сте 24DP, 18 Заби, 5/16 Инчен +/-1/16 Пилот Понесе (Б),

Buyers rating:
DEN 1370.40

Од стока

1-125-S2418 6. Челик Поттикне МПБ Опрема, 14-1/2 Сте 24 DP,. 18 Заби. 1/4" Се Соочуваат Со Широчина. 0.834 Инчен Надворешниот Дијаметар (OD). 1-125-S2418 Ametric Дел Број 180056 SKU Бр.Челик Поттикне МПБ Опрема 14-1/2 Сте 24 DP 18 Заби 5/16 Инчен +/-1/16" Пилот Понесе (Б) 1/4" се Соочуваат со Ширина (F) 5/8 Инчи Центар Дијаметар (H) 0.3125 Инчен Центар Проекција (П), 9/16 Инчен Центар Проекција плус се Соочуваат со ширина 0.834 Инчен Надворешниот Дијаметар (OD) 0.75 Инчен Теренот Дијаметар (PD) Б Тип на Градба ,Цена е за еден степен на пренос со стандарден МПБ (минимум обичен понесе).За дополнителни трошоци овие брзини може да биде досадно, внесени и поставете зезнав.Ова е Оригинална неискористени Ametric производ директно од производителот Американски Метрички Corporation.Слики прикажани се само општо претставување на производот листата.Контакт Ametric за детали.Ако не видите големината вашата потреба ве молиме распрашува.Ние акции во текот 750,000 различни машини компоненти SKU е.НИЕ ги КОРИСТИМЕ НА ОБЈАВЕНИ e Bay/ ПРЕСМЕТУВА ПРЕВОЗОТ СТАПКИ.НИЕ НЕ MARKUP ОВИЕ ТРОШОЦИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ТАКСИ ПРЕВОЗОТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80