• Свеж
Panasonic HDC-SD9 видео камера Батерија Полнач (110/220v со Автомобил & ЕУ адаптери) - Замена Полнач за Panasonic DU14, DU21 / ФОЛКСВАГЕН -VBG130, VBG260

Panasonic HDC-SD9 видео камера Батерија Полнач (110/220v со Автомобил & ЕУ адаптери) - Замена Полнач за Panasonic

Buyers rating:
DEN 270.00

Од стока

(110/220v со Автомобил & ЕУ адаптери).Замена Полнач за Panasonic DU14, & DU21 / "ФОЛКСВАГЕН" -VBG130, & VBG260. Smart Полнење LED индикатор.Автоматски се претвора во trickle наплаќаат по целосно наполнета. 3 Година Ограничена Гаранција - Синергија Дигитален е Регистрирана трговска Марка.Мини Батерија за Полнење за Panasonic CGA-DU07, CGA-DU14, & CGA-DU21 "ФОЛКСВАГЕН" -VBG130, "ФОЛКСВАГЕН" -VBG260, "ФОЛКСВАГЕН" -VBG6 Hitachi DZ-BP14, DZ-BP16, DZ-BP28 Батерии - со пати-во ѕидниот приклучок, автомобил & ЕУ адаптери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне