• Свеж
ALAZA Розова Зголеми Цвет Флорални Rosebud Водоотпорен Берберот Кејп за Мажи Жени Бричење Брада Лигавче Престилка Професионални Коса за Сечење Платно, 65 x 55 инчи

ALAZA Розова Зголеми Цвет Флорални Rosebud Водоотпорен Берберот Кејп за Мажи Жени Бричење Брада Лигавче Престилка

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Материјал : 190 T полиестер ткаенини & водоотпорен површина, со две транспарентни кука вшмукување чаши.Големина : 65 x 55 инчи/140 x 165 см.Фризура лигавче : мека, водоотпорен, трајни, тенок и лесен.Прилагодливи еластична деколте прилагодува на различни вратот големини, двете возрасни и деца, може да се користи.Тоа може да се користи во бербер и дома.Тоа е многу добра фризура резерви.Бричење престилка : Прикачување на кука вшмукување чаша на огледало како бричење лигавче.Тоа е најдобрата алатка за мажи за бричење брада и ги собира косата лесно без затнување на мозоци.Тоа може да се употребува дома или додека патувате.Ова е добар лични бричење додатоци.Постојат стотици берберот ртовите со различни модели за да го изберете од во продавницата.Тоа е добар подарок за вашето семејство или пријатели на Божиќ, Татко¡s Ден, Мајка¡s Ден, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките и така натаму.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне