• Свеж
CiCiYours Неонски Знаци Симпатична Мечка LED Неонски Светлина за Спалната соба Декорација Дома Ѕид Оркестарот Flex Led Неонски Светлина Знак Бар Продавница Свадба Божиќ Ор?

CiCiYours Неонски Знаци Симпатична Мечка LED Неонски Светлина за Спалната соба Декорација Дома Ѕид Оркестарот

Buyers rating:
DEN 3359.76

Од стока

【Dimmable и Водоотпорен】неонски знак доаѓа со dimmer префрлување кој може да се користи за да го прилагодите осветлувањето на екранот за неонски знаци.LED неонски светла се широко се користи како Божиќ, денот на Благодарноста или Нова Година подароци за деца, девојки, жени, сопруга, Мајка, пријателка, семејство, и на роденден и Денот на Вљубените;.Тој ќе одговара за спалната соба, канцеларија, простор, домови, ѕид, бања, кафе, клуб, бар украси.На водоотпорен оценка на светлината знак е IPX4.Switch Mode : ON/OFF/Затемнување, Големина : 18x18".Заштеда на енергија, CE потврдија, 365 дена гаранција и долг живот до 100,000 часа.【Светлина До Вашиот Живот и Соба】симпатична мечка неонски знак е фантастична декорација за детска спална соба,ѕид, соба, бар, продавница, ресторан, салон за убавина или свадба, роденден, Божиќ, bachelorette, Ангажман партија или или кои било други затворен отворено сцени.Материјал : LED Неонски Флекс, Јасно Акрилик. 【Лесно да се Инсталира】 голем LED неонски светла доаѓа со синџири и завртки.Protetive Филм→Пена Одбор→Картон→Брод.2" Дебела Транспарентен Акрилик backboard Која е Посветла, Побезбедно отколку традиционалните стакло неонски светлина.инсталација Настава.Виси синџир.Виси Синџир.Светлината знак се создаде уникатна атмосфера да се направи вашата партија или соба брилијантно и шарени.Тоа може да биде лесно обесен со синџири или поправи тоа на ѕид со завртки или да се постави на dest или било каде на рамна површина.Име : Симпатична Мечка Неонски Знак. 12 V Полнач со НАС Приклучок (CE Одобрено).Боја : портокал+бела+розова+мраз сина.Одредување На Завртки.Нашите неонски Знак е Направен од Висок Квалитет на Флексибилни Led Светло Ленти и 0.Нашите знак е посветла, побезбеден од стаклена цевка знак, без опасност од кршење на стакло и топлина. 【Висок Квалитет на Еколошки Материјал】На рачно изработени Неонски Знак е Направен од Висок Квалитет на Флексибилни Led Светло Ленти и 0.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне