• Свеж
Деца Бебе Момче Дуксери Долг Ракав Копчето Надолу Plaid Маскирани Кошула, Палто Јакна Со Џеб Outwear

Деца Бебе Момче Дуксери Долг Ракав Копчето Надолу Plaid Маскирани Кошула, Палто Јакна Со Џеб Outwear

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Копче затворање. [Едно Парче]Мека памучна ткаенина,носат меки и удобни,кожни пријателски и задржи бебето топло во зима. [Функција]Бебе момче plaid дуксери,деца бебе момче долг ракав маскирани грб со копчето за дизајн,да те направи бебе лесно се стави на и исклучување,копчето јакна outwear за деца бебе момче,бебе момче plaid дуксери,кога вашето бебе носат тоа,тој мора да биде најмногу убава малку момче. [Возраст]Најдобри божиќ облека за бебе момче 6-12months,12-18months,18-24months,2-3years,3-4years,класичен црвен plaid облека за бебе момче,бебе момче копчето јакна plaid,исто така како бебе момче роденден облека,одговараат за пролет,есен,зима. [Повод]Одговараат за дневно,отворен,streetwear,фотографија,причинска,тема забава,подароци,одмор,семејството, ден,итн., добар chioce за да одговара со панталони,фармерки,шорцеви,tee,резервоар,патики,капа,капа,момче кул грб јакна. [Пакет вклучуваат]1x plaid маскирани sweatshirt врвот.ГолеминаДолжинаБиста/2Ракав-Возраст 8036.5 cm28cm-31cm-6-12months 9038.5 cm29cm-33cm-12-18months 100-41.5 cm30cm-35cm-18-24months 110-43.5 cm31cm-37cm-2-3years 120-45.5 cm32cm-39cm-3-4years Според рачни мерења, разликата е 2-3%.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред купување на производот.Ве молиме имајте предвид дека должи на влијанието на светлината и на екранот, облеката може да имаат мало боја разлика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Helly-Хансен Mens Алфа LIFAloft Ски Јакна
  • Свеж
Се проценува:

Helly-Хансен Mens Алфа LIFAloft Ски Јакна

Од нашиот дом во Норвешка, Helly Хансен е изработка на професионална одделение опрема да им помогне на луѓ�

DEN 13200.00
Helly-Хансен на Жените Blanchette Јакна
  • Свеж
Се проценува:

Helly-Хансен на Жените Blanchette Јакна

Без разлика дали вашето патување до планината, притискање на падините, односно излегување на вечера, ов�

DEN 6138.00