• Свеж
Lovglisten 12pcs Мешани Случаен 18mm Цвет Snap Копчето Накит Шарм DIY Додатоци (зелен)

Lovglisten 12pcs Мешани Случаен 18mm Цвет Snap Копчето Накит Шарм DIY Додатоци (зелен)

Buyers rating:
DEN 311.52

Од стока

Количина : 12pcs цвет snap накит.Материјал : алуминиумски+rhinestones.Се меша со различни стилови snap притиснете копчињата со кристал, Испратени по случаен избор.Одговара 5.5 мм Кол snap fastener ,18mm-20mm предвремените на копче.Одговара за нараквица, ѓердан ,обетки snap копчиња одлуки.Боја : зелена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Рејн Шарм Airedale Шарм
  • Свеж
Се проценува:

Рејн Шарм Airedale Шарм

Рака Полиран.Висок Лак Финиш.ТешкиДолжност Скок Прстен.Доживотна Гаранција.Ве молиме имајте во предвид

DEN 12816.00