• Свеж
ZIOTHUM Црна Лента Коли за Дома, Мини Барови, за Дома, Вино Количка, Алкохол Количка, Пијат Алкохол Служат Кошничката Тркала со 2 Огледува Полици & Lockable Тркала (Мат Црно, П

ZIOTHUM Црна Лента Коли за Дома, Мини Барови, за Дома, Вино Количка, Алкохол Количка, Пијат Алкохол Служат

Buyers rating:
DEN 2879.76

Од стока

ГОЛЕМИНА : Собрани Димензии : L : 29.1" x W : 16.5" x H : 29.5".Царинење помеѓу полиците : 19.7 инчи.Макс вчитување капацитет : 66 lb секоја полица. 2 ОГЛЕДУВА ПОЛИЦИ : Огледува полици даде ултра-глам стакло дното.Чисти и едноставни линии, совршен за средината век оркестарот.ЧЕТИРИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТРКАЛА : Четири lockable тркала се во прилог на дното за лесно маневрирање, исто така, ги задржи бар количка во место со заклучување casters за зголемување на функционалноста.СВИЛЕН МАТ ЦРНА : Црна рамка и огледува полица додава еден допир на луксуз.Можете да ја користите оваа возен бар количка за складирање коктел и плочи, направи акцент изјава во вашиот entryway, кујна, дневна соба или бања со стилски и декоративни бар количка.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ КОЛИЧКА : Оваа мини бар количка исто така може да работи како кафе количка, чај количка, дури и како крај маса или една ноќ стои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00