• Свеж
Weekino На Чешка, Прага Замокот Божиќ Божиќ Дрво Украс Декорација Виси Pendant Оркестарот City Travel Сувенири Колекција Двојно Двострано Порцелански 2.85 Инчен

Weekino На Чешка, Прага Замокот Божиќ Божиќ Дрво Украс Декорација Виси Pendant Оркестарот City Travel Сувенири

Buyers rating:
DEN 300.00

Од стока

КАРАКТЕРИСТИКАНаправени од Сјајни Керамика.100% рачно изработени.ДИМЕНЗИЈА2.85 инчен дијаметар и 0.14 инчи дебела.Истиот дизајн на двете страни.СУВЕНИР-Ова е голем патување на сувенири и убав за собирање.ОБИЧАЈмоделот на производот поддржува прилагодување.Ве молиме да не контактирате доколку имате убав дизајн.УСЛУГА Професионални услуги на клиентите одговор во рок од 8 часа & 7-10 работни дена за испорака.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне