• Свеж
XINNI Мотоцикл Возење Оклоп Панталона Мотокрос Мотоцикл Трки Хип Нога Заштита

XINNI Мотоцикл Возење Оклоп Панталона Мотокрос Мотоцикл Трки Хип Нога Заштита

Buyers rating:
DEN 791.76

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.ГОЛЕМИНА S : Панталона Должина : 38.22 инчен, Половината 28.35-29.64 инчен, Колковите 37.01-40.56 инчен, Бедрото 20.47-21.84 инчен, Висина 62.40 инчен, Тежина 99.21 lb.Ве молиме мерка внимателно и изберете големината според нашите ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да нарачате, не врз основа на вашето искуство.ПОДОБРА ЗАШТИТА : ЈП тешко школка & мека ЕВА е во Шок-апсорбер Пена обезбедуваат одлична заштита за вашиот коленото, crotch, tailbone и колкот.ГОЛЕМА ОКЛОПНИ долна облека : Еластична и Дише ткаенина го прави овој жадувам Пот-апсорпција и Брзо се суши.Добро се вклопува да се носат Под Фармерки за да се добие подобра заштита и потоплите во ладно време, бидејќи на своите дише ткаенина.ШИРОКА ПРИМЕНА : Голема оклопни долна облека панталони за сите спортски бара повеќето интензивна заштита : Мотокрос, Јава, Планински Велосипедизам, Дербито, Мотоциклизам, Аикидо, уметничко Лизгање, итн.ПАКЕТ содржи : 1 x Оклопни долна облека Панталона.Нежна рака мие со ладна вода.XINNI Мотоцикл Возење Оклопни долна облека Панталони, опремени со PP тешко школка & мека ЕВА е во Шок-апсорбер Пена, обезбедуваат одлична заштита за вашиот коленото, crotch, tailbone и колкот.2 Бои : Црна/Црвена & Црно.Големина : 7 големини се движат од S до 4 XL.Ве молиме мерка внимателно и изберете големината според нашите ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да нарачате, не врз основа на вашето искуство.За нега на Настава : Нежна рака мие со ладна вода.Пакет содржи : 1 x Јава Оклоп Панталона.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне