• Свеж
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 48 3W LED-5W USB Прилагодливи Прстен Светлина Илуминатор Светилка за Индустрија Микроскоп Индустриски Камера Зголемувачот Дод

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 48 3W LED-5W USB Прилагодливи Прстен Светлина Илуминатор Светилка

Buyers rating:
DEN 316.80

Од стока

LED микроскоп светилка со висока осветленост, долг живот, ниска температура, ниска температура, светлина и мека без stroboscopic, долг животен век, заштеда на енергија, интегриран дизајн, едноставен и елегантен, компактен изглед, лесен за инсталација.Прилагодлив интензитет на светлина, е идеален извор на автоматизација опрема, еден цилиндар микроскоп, стерео микроскоп и други оптички инструменти и опрема.Влезен напон : USB DC 5 V.Максимална излезна моќност : 3-5 W.Осветленоста на вредноста опсег : 0-100% прилагодлива.Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Производ школка во боја : Black Product облик : one Product внатре дијаметар : 58-65mm Working растојание : 20-160mm Intensity контрола : 0-100% Пакет incluede : 1 x USB 48-LED Прстен Light Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне