• Свеж
Joytale 5FT Куче Поводник, Двострано Рефлексивни Најлон Кучиња Leashes со Мека Поместена Рачка за Обука, Одење Води за Големи, Средни & Мали Кучиња

Joytale 5FT Куче Поводник, Двострано Рефлексивни Најлон Кучиња Leashes со Мека Поместена Рачка за Обука, Одење

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

ДВОСТРАНО РЕФЛЕКСИВНИ : двојно-еднострани рефлексивни поводник карактеристики рефлексивни шевови на двете страни да ја подобрува видливоста и ќе биде одраз кога светла сјај на него во текот на ноќта.Може да ги задржи вашето кученце безбедно за време на вечерните прошетки или работи.УДОБНОСТА ЗАФАТ : Се справува имаат мека перница поместена на внатрешната контрола, го прави тоа е удобно да се одржи и нуди многу комфор за контрола на вашите активни кучиња, заштита на вашата рака од јажето изгори.ИДЕАЛНА ДОЛЖИНА : 5ft должина куче поводник е совршен баланс помеѓу слободата и контрола.Тоа може да даде вашето куче колку што е слобода, но се уште се под лесно контролер.На 3/4" ширина верзија одговара за мали кучиња, и 1.0" верзија одговара на средни или големи кучиња.НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ : Ова куче поводник е изработен од лесни, но цврсти висока густина најлон webbing, многу издржливи. 360°МЕТАЛЕН ЗАТВОРАЧ : Вртливата затворач спречува поводник од извртување и добивање испреплетени, вашето куче може да се движат слободно околу вас, вие ќе добиете добра контрола на вашиот кучиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Лос Милениче Носат Поводник
  • Свеж
Се проценува:

Лос Милениче Носат Поводник

ВНИМАНИЕ ПАТКА ФАНОВИ : со гордост се направени токму во нашиот град на Јуџин, Орегон, САД!.Појавување на

DEN 446.40
CATSPIA Фигаро Олово - Црна - M
  • Свеж
Се проценува:

CATSPIA Фигаро Олово - Црна - M

Chickened шема руно.Полиестер 100% .Појавување на harnesses се продава одделно.Големина на : Medium 0.6" W x 55.0" Л Појавува

DEN 360.96