• Свеж
AppleRound 7 Инчен Трнлив Топки (Пакување од 5) со 1 Пумпа, Забава Сензорни Топката Партија Услуги

AppleRound 7 Инчен Трнлив Топки (Пакување од 5) со 1 Пумпа, Забава Сензорни Топката Партија Услуги

Buyers rating:
DEN 143.76

Од стока

Вклучува 5 Трнлив Топки и 1 Пумпа.Секоја топка е надувување на 7-инч во дијаметар.Светли и живописни бои : 1 секоја од црвена, сина, зелена, жолта и виолетова.Топки се доставуваат самопочит.Една воздушна пумпа е вклучена во пакетот за лесно инфлацијата.Топки доаѓаат со трнлив текстура, лесен уште голем за фрлање, бие, валање, фаќање и играње и во затворени простории и на отворено, совршен за возраст од 3 години и нагоре.Лабораторија тестирани, се согласува да го играчка безбедносни барања, издржливи и безбедни.Лесно инфлацијата Вметнување на игла само без цевката на пумпата за дефлација.Без дополнителен приклучок е потребно да се печат на воздухот дупка.Вклучува 5 Трнлив Топки и 1 Пумпа.Секоја топка е надувување на 7-инч во дијаметар.Светли и живописни бои : 1 топката едни на црвена, сина, зелена, жолта и виолетова.Топки се доставуваат самопочит.Една воздушна пумпа е вклучена во пакетот за лесно инфлацијата.Топки доаѓаат со трнлив текстура, лесен уште голем за фрлање, бие, валање, фаќање и играње и во затворени простории и на отворено, совршен за возраст од 3 години и нагоре.Лабораторија тестирани, се согласува да го играчка безбедносни барања, издржливи и безбедни.Лесно инфлацијата Вметнување на игла само без цевката на пумпата за дефлација.Без дополнителен приклучок е потребно да се печат на воздухот дупка.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Пумпа НЕ е играчка, за возрасни собрание (инфлацијата) само!Имајте пумпа надвор од дофат на деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне