• Свеж
Цветни Царство Реалниот Допир 30' XLarge Вештачки Amaryllis Цвеќиња за во вазната Аранжмани, Дом/Канцеларија Оркестарот (Пакување од 3) (Кул Бело)

Цветни Царство Реалниот Допир 30' XLarge Вештачки Amaryllis Цвеќиња за во вазната Аранжмани, Дом/Канцеларија

Buyers rating:
DEN 1535.76

Од стока

Xlarge (30 инчи во должина) Amaryllis цвеќиња.Многу lifelike.Ливчиња се направени од високо квалитетни латекс за реална заврши.Секој Пакет содржи 3 поединечни Amaryllis произлегува.Совршен прилог на специјален настан на оркестарот, канцеларијата за прием, домашна декорација.Боја : Кул Бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне