• Свеж
AnyCar Led Светлата Декодер H7 Canbus Отпорник Анти-треперење Подигнат Светлата Сијалица Декодер за 2008 година X3

AnyCar Led Светлата Декодер H7 Canbus Отпорник Анти-треперење Подигнат Светлата Сијалица Декодер за 2008 година

Buyers rating:
DEN 575.76

Од стока

【Посебен Автомобил Дизајн】Тестирани познат решлив модели : 2014 740 Li/08 X3/02 C320/2006 Cayman/2012 Фокус/17 GLC300/19 Sorento итн. 【Capacitor Decoders】KOOMTOOM led светлата сијалица decoders се capacitor decoders која се пренесува од страна на пулсот сигнал, многу подобро отколку отпор декодер, тоа е животната средина и engery заштеда;Сите-во-Едно Дизајн.Plug and Play Постави за LED Светлата Конверзија Колекции.Просечната Инсталација време : 10-15 минути. 【Не може да се Декодира Коренот】 За некои возила, возилото системи се чувствителни на резервни делови (на моќта на LED светлата светилки се пониски од халоген или оние LED фарови се меша со пулсот сигнал на автомобил себе), така може да не работи правилно, или трепка/треперење, или грешка/дефект/предупредување код прашања по замена на LED фарови. 【Специјален Потсетник】ве Молиме бидете сигурни дека метал отпор не контакт со пластична жица за да се спречи пластични од топење; ПОПРАВИ LED Светлата Светилка Надвор Порака : Сијаличката Трепка или Треперење / Откаже Радио Пречки и Светлина исклучување кога Моторот Започнува / Откаже Порака за Грешка од страна на OBC;. 【Ве молиме Имајте на ум】За Не dge, Да yota, Je еп, BM W мини, Ле xus, Mer ја препушта др.Поради комплексноста на автомобилот, универзална decoders на пазарот се уште може да не успее да ги дешифрира.Ве молиме кликнете на"Барај производ прашањето" покрај вашата нарачка.Ние ќе го реши проблемот за вас.Автомобили се многу комплицирани за LED сијалица за надградба,додека ние се обидуваме да се онолку точни колку што possbile со нашите огласи,Но се уште не може да направи 100% точни.АКО ТОА НЕ ФУНКЦИОНИРА ЗА ВАС, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС И НИЕ ЌЕ ДОЗНААМ РЕШЕНИЕ!.Големина : 08 X3.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00