• Свеж
GoSports Агилност Обука Спорт Конус 20 Пакет со Tote Торба - Низок Профил Областа Маркери за Деца и Возрасни

GoSports Агилност Обука Спорт Конус 20 Пакет со Tote Торба - Низок Профил Областа Маркери за Деца и Возрасни

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

АГИЛНОСТ ОБУКА : Вклучува 20 висока видливост портокал обука конуси - од суштинско значење за било каков тренинг режим за поддршка играч развој во различни спортови.ТРЕНЕРОТ на ОМИЛЕНИ : Низок профил дизајн чува областа безбедно додека сеуште служи како флексибилни и издржливи маркери за граница линии, курсеви за обука и вежби.СКЛАДИРАЊЕ TOTE : Вклучува здрав мрежа tote торба со drawstring да се задржи конуси организиран и лесно да се земе било каде.ИМА ОБЛИК : Држи против барањата на обука и да се направени од издржлив флексибилни пластични така што тие не губат форма од се зачекори на за разлика од другите низок квалитет сетови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне