• Свеж
SanLidA Стојат Миксер Маска, Прашина Маска со Врвот се Справи & Џебови за Голема Големина 5-10 Четвртиот Кујна Миксер, Сива

SanLidA Стојат Миксер Маска, Прашина Маска со Врвот се Справи & Џебови за Голема Големина 5-10 Четвртиот Кујна

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Тешки-должност најлон ткаенина материјал со водоотпорен лагер, лесно да се избришат.ПРОСТРАНА : Повеќе џебови дизајн може да се задржи вашата прилози и рецепт во едно место и лесно да се најде.чувајте ги сите ваши работи уредна и чиста.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : топ справи со е погодно да се однесе далеку од миксер.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА : прашина маска ќе се задржи вашата машина далеку од прашина, нечистотија, течности и гребнатини.Го намалува чистењето работа на надворешноста на машината.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Димензии : 16 x 10 x 13.3 во.Капакот е компатибилен со сите 5-10 Четвртиот Стојат Миксер.COOKLEE Стојат Миксер Маска, Прашина Маска со Врвот се Справи со многу удобен миксер поклопец за вашиот миксер.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Нашите миксер прашина маска е направен за да водоотпорен најлон одржување на апарати во потрага чист и беспрекорен. 2. Идеален за 5-10 Четвртиот San Lid A миксер апаратот.Оваа тилт-раководител стојат миксер поклопецот е точно се вклопи во текот на храна електричен миксер машина со сад уште во место. 3. Прашина-доказ blender покрие својства со мали димензии складирање торба, тоа е погодно да се џеб складирање и тоа е, исто така, рака мие или машина перат, ние ви препорачуваме рака мие за да ја задржи својата добра форма. 4. Ова стои миксер поклопецот е совршен за да се заштити вашиот миксер dustproof и чисти, избегнувајте вашите миленици скокање нагоре или гребење на миксер машина. 5. На миксер прикажана е застапеноста на професионални миксер покрие организатор наменети за користење, се препорачува мерење на вашиот објект пред купување.Со миксер на сликата НЕ е вклучена во овој пакет.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : водоотпорен најлон Димензии : 16 x 10 x 13.3 инчен, идеален за San Lid A 5-10 Четвртиот кујна миксер апаратот.Боја : Сива ПАКЕТ се ВКЛУЧУВААТ : 1 x Стојат Миксер Капак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне