• Свеж
BrandTech 707529 Titrating Цевка за 25/50мл Titrette (од S/N 01K), 1 Висина, 1 Широк, 1 Должина, 50 Fluid_Ounces, Borosilicate Стакло

BrandTech 707529 Titrating Цевка за 25/50мл Titrette (од S/N 01K), 1 Висина, 1 Широк, 1 Должина, 50 Fluid_Ounces,

Buyers rating:
DEN 6120.00

Од стока

За 25 & 50мл Titrate.Се продава во секоја од нив.Висока Ефикасност.Лесно ракување.Ефикасна.На Titrate е новата генерација на шише врвот burette од БРЕНД.Тоа има голем број на иновативни карактеристики и надградби за повеќе точни и удобен titration.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне