• Свеж
Haddockway Расклопна Возен Гајба Виткање Качување Скалило Шопинг Кошничка Намирници Комунални Количка Наставник Handcart со Прилагодлива Рачка и Капак за Travle, Канцеларија

Haddockway Расклопна Возен Гајба Виткање Качување Скалило Шопинг Кошничка Намирници Комунални Количка Наставник

Buyers rating:
DEN 1751.76

Од стока

【КОЛИЧКА за ДИЗАЈН】На одвиваат големина на овој расклопна возен количка е 19" x 19.5" x 20" за превоз на стока.4 lbs whlie тоа може да биде до 88.На telescoping рачка има 3 прилагодливи височини(20"-26.2 lbs време да се движи. 【10 ТРКАЛА, DUAL ДИЗАЈНИ】Оваа тркала количката има двојна видови на тркала. 【Мултифункционален Употреба】надградена се повлече количка со тркала може да биде лесно да се соберат и ширевте како тркалање кутија да се вчита многу предмети или да се користи како подвижна седиште, stepstool, транспорт алатка, чаир, сад, мала маса итн, или можете да го отстраните капакот, ја обеси во предниот за вчитување долги објект, многу повеќенаменски.На задните тркала се дизајнирани со преголеми три-тркала лесно да се оди нагоре или одат надолу по скалите, така што нема потреба да носите количката со рака.Во комбинација со отстранлив капак и telescoping рачка, тоа ви овозможува да се вчита различни предмети, како книги, алатки, прехрамбените производи или други објекти за толку многу прилики, на патување, на шопинг или во канцеларијата за складирање.Haddockway виткање возен гајба се направени од издржлив PP одбор, и силна алуминиум цевка, како и надгради двојни тркала дизајни, така што тоа карактеристики подобро носивоста. 【ТЕШКИ ВЧИТУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ】Оваа расклопна количката има голем капацитет, како 55 L.

Карактеристиките

Material:
engineering PP material, aviation aluminum alloy, TPE wheels

Вака можеби ќе ви се допадне

FEL40922 - Fellowes Челик Mail Количка
  • Свеж
Се проценува:

FEL40922 - Fellowes Челик Mail Количка

Боја Dove Сива.Capacity_Weight 200 кг.Рициново / планирам / тркало Четири 4" Пред Вртливата Casters, 10" ПолуПневматски З

DEN 8686.56