• Свеж
Мадагаскар Зоолошка Градина На Животните Тропски Лемур PopSockets Swappable PopGrip

Мадагаскар Зоолошка Градина На Животните Тропски Лемур PopSockets Swappable PopGrip

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Ако имате омилен животно, тогаш овој кул лемур дизајн е само за вас.Lemurs се мајмуни и толку симпатична зоолошката градина животни кои може да се види во зоолошката градина или на Мадагаскар!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Ако имате омилен животно, тогаш овој кул лемур дизајн е само за вас.Lemurs се мајмуни и толку симпатична зоолошката градина животни кои може да се види во зоолошката градина или на Мадагаскар!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне