• Свеж
Ли Мажите Вкупно Слобода Водат Тенок Одговара Рамно Пред Панталона

Ли Мажите Вкупно Слобода Водат Тенок Одговара Рамно Пред Панталона

Buyers rating:
DEN 581.76

Од стока

73% Памук, 25% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ТЕНОК ОДГОВАРА : се ослободи од каки униние со Вкупно Слобода панталона; Овие средината на пораст панталони функција тенок одговара преку седиште и бедрото со заострените нога; Овие рамен пред khakis понуди безвременски изглед совршен за секоја прилика.ПЕРФОРМАНСИ ТКАЕНИНИ : Истури вашиот утро купот на Џо на патот во канцеларија?Тоа ќе планирам право надвор без боење; Заборавајте да железо минатата ноќ?Нема потреба; Дизајниран со ултра перформанси дамка и брчка отпорни ткаенини.БЕЗГРИЖНО УДОБНОСТ : А каки панталона дека appeases вашиот стил инстинкти и безгрижно на живеење; Изградена од Двојна Акција Twill, ова каки ќе се движи со вас во текот на целиот ден долго.СПЕЦИФИКАЦИИ : Патент летаат со копче затворање; Дамка отпорни; Навремено отпорни; Нога отворање : 15 инчи.Животниот ВЕК НА КВАЛИТЕТОТ : За повеќе од 100 години, има Ли произведе квалитетни облека со трајност и долготрајни изградба на ум; Lee е посветена на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.Ли Мажите Вкупно Слобода Рамно Пред Каки Панталона.Овие трајни панталони функција удобност корселе и се изградени од ултра-перформанси ткаенина.Ако сакате каки дека appeases вашиот стил инстинкти и безгрижно начин на живот, Вкупниот Слобода Каки одговара на сметка!Овие khakis се направени со една релаксирана се вклопуваат и конусни нога отворање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне