• Свеж
Вештачки Цвеќиња 25pcs Реална Црна Пена Лажни Рози со Произлегува за DIY Свадба Букети Бела Булчински Туш Centerpieces Аранжмани Партија Маси Декорации

Вештачки Цвеќиња 25pcs Реална Црна Пена Лажни Рози со Произлегува за DIY Свадба Букети Бела Булчински Туш Centerpieces

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

Материјал : Gooriinet Студио е вештачки рози се направени од мека висок квалитет на латекс пена која им дава изглед на свежо рози.Големина : Секој зголеми главата е aprrox. 3 инчи, матичните е околу 8 инчи долго, вкупната висина е 12 инчи.Разноврсна : Тие се флексибилни на тенка арматурна произлегува, што го прави рози се многу лесно да се работи со.Тоа е лесно свиткана, намали или да се повлече како што треба.Тие се совршени за правење букети, centerpieces, бакнување топки, boutonnieres, торта цвеќиња или било какви други цветни декорации, centerpieces и аранжмани што сакате во вашата свадба, булчински туш, партија, бебе туш или дома декор.Забелешка : Овие рози се рачно изработени, ве молам, разберете дека големината може да се разликува малку и не може да биде малку боја разликата помеѓу различни боја многу.Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне