• Свеж
Umfaqgi Палубата Миење Конектор Косилка за Трева Црево Брзо се Поврзете Прилог Чисти Ножеви се Поврзува со Градина Црево Замена Конектор за Замена на Дел Млазницата А?

Umfaqgi Палубата Миење Конектор Косилка за Трева Црево Брзо се Поврзете Прилог Чисти Ножеви се Поврзува со

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Брзо Се Поврзете Чисти Ножеви Замена.Материјалот е пластика,со Дијаметар е 3/4",Фитинзи 3/4" Допрете.Компатибилен со Занатски Husqvarna John Deere Младенче Кадетската и многу други.Чист Тревник Трактор Трева Лопати,Се Поврзува Со Градина Црево. 2 парчиња Сина Брзо се Поврзува.Дек Миење Црево Брзо Се Поврзете Косилка За Трева.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00