• Свеж
PINKMARCO Mens Секојдневен Вафли Henley Кошула Долг Ракав Памук Редовно Одговара на Маици

PINKMARCO Mens Секојдневен Вафли Henley Кошула Долг Ракав Памук Редовно Одговара на Маици

Buyers rating:
DEN 1692.00

Од стока

Идеален за секој ден се носат, многу меки и удобни материјали.Убав квалитет за работниот човек.Можете да unbutton henley т кошули околу вратот и не се чувствуваат ограничени.Адвокатско кошули е мека за секојдневно носење.Не е лесно да се намали и да не згаснат, многу удобно.Екипажот вратот henley долг ракав кошула со три-копче фуста.Случајни кошули за мажи држи добро за работа носат, и изгледаат одлично за секојдневен носат. 35%Памук, 60%Полиестер, 5%Spandex.Ве молиме проверете ја големината на табелата на сликата ние нудиме внимателно(Не Табелата).Кој долги ракави, три-копче пред затворање, удобно јака и ракави, градите џеб.Мулти-боја опција, мулти-фацетирани да се покаже вашиот стил.Повод : Одговара за било неформални прилики, како што се секојдневно носење, спорт, workwear, одмор, плажа и сл.Тип : Мода редовно одговара на Т-маица е мека и удобна за секојдневно носење.Совршен за повик за секојдневно, партија, канцелариски работи, клуб, свадба, спортска итн.60% Полиестер, 35% Памук, 5% Spandex.ДЕТАЛИ ОПИС : .Што би можел да остане скриена во твоите фармерки како што се outdoor спортови.Бојата на мапата : Повеќе бои ќе биде лансиран за вас да се избере во иднина.Materail : 35%Памук, 60%Полиестер, 5%Spandex.Основни & модерна солидна боја henley долг ракав маици, секојдневен памук henley Tee кошули, се повлече на затворање.Основни & модерна солидна боја henley долг ракав маици, секојдневен памук henley Tee кошули, се повлече на затворање.Адвокатско кошули е мека за секојдневно носење.Екипажот вратот henley долг ракав кошула со три-копче фуста.Повод : Одговара за било неформални прилики, како што се секојдневно носење, спорт, workwear, одмор, плажа и сл.Одговара дизајн, како нарачана.Не е лесно да се намали и да не згаснат, многу удобно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 425.28
Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 403.92
Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 425.28