• Свеж
PINKMARCO Mens Секојдневен Вафли Henley Кошула Долг Ракав Памук Редовно Одговара на Маици

PINKMARCO Mens Секојдневен Вафли Henley Кошула Долг Ракав Памук Редовно Одговара на Маици

Buyers rating:
DEN 695.76

Од стока

Случајни кошули за мажи држи добро за работа носат, и изгледаат одлично за секојдневен носат. 35%Памук, 60%Полиестер, 5%Spandex.Адвокатско кошули е мека за секојдневно носење.Идеален за секој ден се носат, многу меки и удобни материјали.Можете да unbutton henley т кошули околу вратот и не се чувствуваат ограничени.ДЕТАЛИ ОПИС : .Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мулти-боја опција, мулти-фацетирани да се покаже вашиот стил.Основни & модерна солидна боја henley долг ракав маици, секојдневен памук henley Tee кошули, се повлече на затворање.Мулти-боја опција, мулти-фацетирани да се покаже вашиот стил.Основни & модерна солидна боја henley долг ракав маици, секојдневен памук henley Tee кошули, се повлече на затворање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 425.28
Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 425.28
Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 403.92