• Свеж
Dorman 742-815 Моќ Прозорец за Моторни Одберете Субару Модели

Dorman 742-815 Моќ Прозорец за Моторни Одберете Субару Модели

Buyers rating:
DEN 1626.72

Од стока

Директна замена - оваа власт прозорец мотор е изграден за да одговара на оригиналот лифт мотор на одредени возила.Економично решение - да се спореди квалитет за пониска цена од купување на замена на возачот.Лесна инсталација - произведен да одговара директно во постојните инсталации на системи.Сигурен вредност, поддржан од страна на тим на инженери и контрола на квалитетот на експерти во сад.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Прозорецот моторни истрошени?Оваа власт прозорец лифт мотор е прецизност-конструиран за да одговара на вклопуваат и изведба на оригиналниот мотор во специфични возило години, го прави и модели за веродостојна замена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне