• Свеж
LIPOVOLT Поставите 5ml-100ml Лабораторија по предметот Хемија Стакло Beaker Borosilicate Мерење Glasswar

LIPOVOLT Поставите 5ml-100ml Лабораторија по предметот Хемија Стакло Beaker Borosilicate Мерење Glasswar

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Поставете 5ml-100ml Лабораторија по предметот Хемија Стакло Beaker Borosilicate Мерење на Стакло Реден број : 1832 опис на Производот : Боја : Транспарентна Материјал : Borosilicate Стакло Големина : 5ml : 22mm дијаметар 30мм висина 10ml : 25мм дијаметар, 38mm висина 25ml : 33mm дијаметар, 50mm висина 50мл : 43mm дијаметар, 60mm висина 100ml : 50mm дијаметар, 70mm висина Функција : Топлина и Термички Шок Отпорни Бела дипломирањето Ознаки Ниска форма beakers со фрлаат spout Пакет се вклучени : 5ml + 10ml + 25ml + 50мл + 100ml.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне