• Свеж
НОА 4 Листови Гејмер Ѕид Decals со Контролер Налепници, Отстранлив Винил Игра Џојстик Playroom Позадина за Момчиња Детска Соба, Јадат, Спијат Игра DIY Ѕид Уметност Оркестаро

НОА 4 Листови Гејмер Ѕид Decals со Контролер Налепници, Отстранлив Винил Игра Џојстик Playroom Позадина за

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

【Квалитетен материјал】Игра Кора & стап, без боја, отстранете во секунди без да се оштети вашиот модел, лесен за Инсталација mural за дома.Чистење на површината со мека крпа пред ѕид стап.Лесен за Инсталација : Само кора оваа деликатна ѕид decal од поддршка, и се држи на ѕидот.помали елементи, можете да DIY слободно да го избере позиција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне