• Свеж
LED Декодер,LED Светла Декодер,2 парчиња ЛЕД Canbus Светлата Декодер Уред Анти-Треперење Отпорници Грешка Canceller за H7

LED Декодер,LED Светла Декодер,2 парчиња ЛЕД Canbus Светлата Декодер Уред Анти-Треперење Отпорници Грешка Canceller

Buyers rating:
DEN 1022.40

Од стока

ПРЕДВОДЕНИ од Декодерот е направен од високо квалитетни ПВЦ.100% сосема нов и висок квалитет, висока квалитетот на производството ви дава висок квалитет на гаранција.Лесен за Инсталација : LED Декодер лесно plug and play, без модификација е потребно.Нема потреба грижите за по-продажба на услуги.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.Високо Квалитетен Материјал : 100% високо квалитетни материјали.ПРЕДВОДЕНИ од Декодерот е направен од високо квалитетни ПВЦ.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.8 оз Пакет листата : 2 * LED Декодер.По-продажбата на Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со производот,или наидете на проблеми со вашата употреба,можете да не контактирате директно.ПРЕДВОДЕНИ од Декодерот е направен од високо квалитетни ПВЦ.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.LED Декодер реши проблемот на порака за грешка на табла екран.Ние ќе ви обезбедиме со решение во добро време.100% сосема нов и висок квалитет, висока квалитетот на производството ви дава висок квалитет на гаранција.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.Еден пар (2 парчиња) на грешка canceler декодер за полнење за LED светла, магла светлина.Изработени според оригиналната спецификација, кои се многу компатибилни со вашиот модел.100% сосема нов и висок квалитет, висока квалитетот на производството ви дава висок квалитет на гаранција.Решавање на светлата треперење прашање, радио пречки, LED светло исклучување кога моторот почнува, итн.Високо Квалитетен Материјал : 100% високо квалитетни материјали.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Material:
PVC 
Color:
As Picture Shown
Quantity:
2pcs
Voltage:
9-12V
Package Weight:
Approx. 107g/3.8oz
Package list:
2 * LED Decoder :

Вака можеби ќе ви се допадне