• Свеж
Уништува Милениче Hammock, Пет Материјали Хрчак Виси Кревет, за

Уништува Милениче Hammock, Пет Материјали Хрчак Виси Кревет, за

Buyers rating:
DEN 551.76

Од стока

Со завртки за фиксирање дизајниран, може да биде директно фиксиран на кафез, лесно да го инсталирате, погоден за повеќето кафези.Може да се лулаат и се искачи, да даде миленици желбата да се искачи и да се истражуваат, промовирање на домашни миленичиња движење и развивање на координацијата и рамнотежата вештини.Широка примена, погоден за верверички, зајаци, honeybags, гвинеја свињи, птици, итн.Природни applewood материјал, отпорен на гризе, добар ефект на катници, погоден за глодари.Парична казна изработка, тоа е без burrs, што нема да му наштети на вашите миленици.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Пет Hammock Материјал : Applewood Color : Како слика shown Size : Прибл. 20 x 15 x 18cm/7.9 x 5.9 x 7.1 in Uses : Hammock замав за мали миленичиња како што хрчак зајаци, стои и одмор за птици Погоден за домашни Миленици : Chinchillas, верверички, зајаци, honeybags, гвинеја свињи, птици, итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне