• Свеж
Serta Palisades Тапациран Софи за Дневна Соба Модерен Дизајн Каучот, Исправен Грб, Мека Ткаенина Тапацир, Алатката-Бесплатно Собранието - 78 Троседот - Тен

Serta Palisades Тапациран Софи за Дневна Соба Модерен Дизајн Каучот, Исправен Грб, Мека Ткаенина Тапацир, Алатката-Бесплатно

Buyers rating:
DEN 911.76

Од стока

100% Полиестер.ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ : Ова каучот додава модерна талент за семејни соби, дневна области, и повеќе.МЕКА, УДОБЕН КАУЧОТ : Поддршка за мемориска пена и pillowy назад перници отелотворуваат луксузен удобност што можете да потоне во.ДИМЕНЗИИ : 78" L x 32.5" W x 35.0 H. СЕКОЈДНЕВНИОТ СЕСТРАНОСТ : Модерна софа е одлична за забавни, читање, проучување, или едноставно релаксирачки.ИЗДРЖЛИВИ ТВРДО ИЗГРАДБА : Здрав дизајн поддржани со квалитетот тврдо материјали.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Брзо алатката-бесплатно собранието за лесно прилагодување.Големина : 78" Троседот | Боја : Тен Направи било кој простор се чувствуваат како дома со Serta Palisades Колекција 78-Инчен Троседот.Класично стилизирана со модерна песна раце и директно перници, ова два-лице каучот додава удобно и функционална допир на секој простор за живеење.На тапацир ткаенина нуди разноврсна и неутрална боја опција која лесно може да се надополни со декоративни перници и постојните мебел, додека тврдо изградба и pillowed назад перници се durably дизајнирани да издржат rigors на секојдневна употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне