• Свеж
Едноставно Звучници 12 Инчен Пена Говорникот Поправка Полнење Компатибилен со Sony FSK-12A (Пар)

Едноставно Звучници 12 Инчен Пена Говорникот Поправка Полнење Компатибилен со Sony FSK-12A (Пар)

Buyers rating:
DEN 598.80

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Лесно да се следат што може да се види инструкции.Инсталација просечно време е 30 минути на говорникот.Совршен за секоја просечна не-го-yourselfer.Нашиот You Tube видеа направи инсталацијата лесно!.БЕСПЛАТНА техничка поддршка.БЕСПЛАТЕН превозот да било САД адреса.Приклучи се на илјадници клиенти кои имаат инсталирано нашата Нова-Edge-Тоа говорникот пена поправка колекции успешно!Ние сме горди да се #1 продавачот на .Ние сме целосна услуга говорникот поправка центар, во бизнис за повеќе од 20 години!.Одговара на Sony кабинет и возачот модели : Sony : SA-W30, SAW30, СС-C600, SSC600, SSU-430, SSU430, SSU-431 AV, SSU431 AV, SSU-491 AV, SSU491 AV, SSU-501, SSU501, SSU-510 AV, SSU510 AV, SSU-511 AV, SSU511 AV, SSU-530, SSU530, SSU-521 AV, SSU521 AV, SSU-531 AV, SSU531 AV, SSU-581, SSU581, SSU-571 AV, SSU571 AV, SSU-591 AV, SSU591 AV, SSU-6603, SSU6603, SSU-6030, SSU6030, SSU-6033, SSU6033, СС-62 AV, SS62 AV, СС-621 AV, SS621 AV, SSU-631 AV, SSU631 AV, SSU-701 AV, SSU701 AV, SSU-730 AV, SSU730 AV, SSU-80, SSU80, SSU-930 AV, SSU930 AV, SSU-100 AV, SSU100 AV, SSU-930 AV, SSU930 AV, 1-504-105-11, 1-505-665-11, 1-505-678-11, 1-544-105-11, 1-544-119-11, 1-544-122-11, 1-544-734-11, 1-554-105-11, и многу повеќе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00