• Свеж
Maxpower 334020 Универзална Јава Косилка За Трева Палење Клучеви

Maxpower 334020 Универзална Јава Косилка За Трева Палење Клучеви

Buyers rating:
DEN 183.84

Од стока

Палење На Копчиња.Копчињата ќе одговара на повеќето возачи.Вклучува 2 различен стил на копчињата за повеќе универзална апликации.Ќе работи со Maxpower откопчување #334012. Трева Лопати.Edger Ножеви.Тример Линија.Пена и кертриџ стил филтри за воздух.Универзална палење копчињата за Мареј се Префрлите 21064 и повеќето универзален тип прекинувачи заменува Занаетчии/Husqvarna/Poulan 532122147, 532141226. Оваа група ги вклучува 2 палење на копчиња.Сите Max Power производи се произведени со врв перформанси и сигурност во умот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне