• Свеж
DIYASY Бела Poinsettia Цвеќиња за Божиќ Дрво,20 Компјутери Сребрена Сјајот Вештачки Цвеќиња Декорација за Божиќ Украси Дрво и Венец Décor-8.6 и 5,5 инчи

DIYASY Бела Poinsettia Цвеќиња за Божиќ Дрво,20 Компјутери Сребрена Сјајот Вештачки Цвеќиња Декорација за Божиќ

Buyers rating:
DEN 431.76

Од стока

Вредност Пакет : 20 компјутери лажни poinsettia во 2 различни големини и секоја големина вклучува 10 парчиња, дојде со 22 метал клипови,ги задоволат вашите различни декоративни барања.Лесно да се закачите на Xmax дрво : Вметнете ја клип совет во Божиќ цвет база цевка потоа да ги применуваат во било каде ви се допаѓа.Лесно да се закачите на нив во елка, Божиќ венец или garlands да го даде вистинска поп на брендот и сјајот и сјај рамномерно распоредени.Материјал : Овие Божиќ цветови се изработени од свила и пластика со сјај во прав.Сјајот во прав може да барака кога станува збор.Тоа нема да влијае на надворешниот изглед!.Широко се користи : На додатоци за украсување garlands,rattans,подароци,ракотворби,ментл,Божиќ дрво,цветни аранжмани,windows,итн.Направи вашиот дом или на лице полн со празнична и сјајна чувство.Партија украси : елка украс е погодна за различни страни, како на свадба забава, роденден, за Нова Година, Божиќ партија, празници и повеќе, погоден за домашна употреба или надворешна декорација. 20 компјутери лажни црвено poinsettia во 2 различни големини.секоја големина вклучува 10 парчиња.доаѓаат со 22 метал клипови.ги исполни вашите различни декоративни барања.Лесно да се закачите на нив во елка, Божиќ венец или garlands да го даде вистинска поп на брендот и сјајот и сјај рамномерно распоредени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00