• Свеж
Парк Дизајни 3 Prong Дрво Крпа Багажник

Парк Дизајни 3 Prong Дрво Крпа Багажник

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Овој објект мерки 10.5"W x 4"H. Совршен за бесење влажни крпи за да се исуши.Грб завртување за 180 степени.Месеци на ѕид лесно.Направени од убаво обоено дрво, и силна метална база, оваа три-prong дрво крпа решетката е една прекрасна и функционален додаток на вашиот дом.Совршен за сушење исклучите вашиот dishtowels и облека или едноставно да ги прикажете вашите омилени декоративни dishtowels.Нашите три-prong дрво крпа решетката е корисно и стилски прилог на вашиот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне