• Свеж
Toyvian Мини Дрвени Камера Играчка со Призмата Калеидоскоп Слики Леќа Преносни Интерактивни Калеидоскоп Фото Реквизит за Деца Рано Учење Образование Случаен Боја

Toyvian Мини Дрвени Камера Играчка со Призмата Калеидоскоп Слики Леќа Преносни Интерактивни Калеидоскоп Фото

Buyers rating:
DEN 244.32

Од стока

Мини Дрвени Камера Играчка со Призмата Калеидоскоп Слики Леќа Преносни Интерактивни Калеидоскоп Фото Реквизит за Деца Рано Учење Образование.Фаќање на моментот со овој гроздобер камера!Направени од дрво, оваа симпатична камерата е изграден за да трае.Охрабрува имагинативна игра, ја подобрува фината моторика вештини и развива визуелна перцепција.Сите производи од Класичен Светот ги исполнуваат или надминуваат сите применливи безбедносни стандарди.Неверојатни Камера форма калеидоскоп играчка за деца, се само кликнете искуство и среќен пат.Опис Фаќање на моментот со овој гроздобер камера!Направени од дрво, оваа симпатична камерата е изграден за да трае.Охрабрува имагинативна игра, ја подобрува фината моторика вештини и развива визуелна перцепција Карактеристики - Материјал : дрво - Големина : 13. 3 X7 X2cm/ 5. 23 X2. 75 X0. 79in - Боја : случајни боја Пакет Вклучувајќи 1 x Камера форма калеидоскоп играчка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне