• Свеж
Fitdom Тешки XL Фудбал Мрежа Опрема Топката Торба w/Прилагодливи Рамо, Рака Дизајн за Тренер. со Текот Големина Предниот Џеб за Спортски Додатоци. Најдобро за Сите Отвор

Fitdom Тешки XL Фудбал Мрежа Опрема Топката Торба w/Прилагодливи Рамо, Рака Дизајн за Тренер. со Текот Големина

Buyers rating:
DEN 670.80

Од стока

★ Има 13+ Возрасни фудбалски топки и сите спортски капацитети што треба. ★ Сите inseams се опфатени за задржете тешка опрема и подобрување на издржливост.Ние трошиме години работи со тренери, спортисти и отворено љубители на дизајнот на една торба, што навистина стои ваше барање. ★ Бесплатно стои дизајн за брз и лесен пристап до она што го носи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

HK Војска се Прошири Gearbag (Стелт)
  • Свеж
Се проценува:

HK Војска се Прошири Gearbag (Стелт)

Микрофибер Наредени Очила За Замрзнување.Долниот Проширување На Капацитет За Замрзнување.Ергономски П

DEN 3118.80