• Свеж
30 Инчен Метал Бар Столици Counter Висина Столици Поставени на 4 Мат Црна со Дрво Седиште/Горниот Бар Висина Столици со Назад, Dinning Столици Паб Столици за Бар Домашна Куј?

30 Инчен Метал Бар Столици Counter Висина Столици Поставени на 4 Мат Црна со Дрво Седиште/Горниот Бар Висина

Buyers rating:
DEN 1927.20

Од стока

Здрав & Трајни : Направен од здрав челик и издржливи elm.X-се подготвуваат под секое седиште обезбедува дополнителна поддршка и стабилност.Со подебели челик отколку другите, нашите метал столици може да се вчита до 330lbs. 30 инчи е на висина од дрво седиштето на подот.Одговара за 41"~43" висока маса или контра.Време на испорака : од 5 до 7 дена.Лесно да се Соберат & Исчисти : Минимум собранието се бара со завртки предвидено.Заштитени со одлични лак финиш, и многу лесно да се исчисти & се одржи.Удобно & Отстранлив Назад Поддршка : ниска назад обезбедува удобен поддршка за вашето тело.Кога remove грбот, кујна столици се пластовидно за лесно складирање и простор за заштеда на енергија.Подложка за нозе & Гумени Нозе : Квадратни метри остатокот е погодно за нозе да се одморат и обезбедува удобност кога седи.Не се лизга гумени нозе на секоја нога би можело да помогне да се избегне лизгање, гребење на подот и бучава, додека обезбедуваат дополнителна стабилност.Стилски Модерна Гроздобер Дизајн : одличен за модерна и селски декорација.Совршена за домашни и бизнис, за кујна, dinning соба, бар, кафуле, паб, ресторан, кафе, бистри, итн.Боја : Црна | Големина : 30 Инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне