• Свеж
UGREEN Таблета Стојат Носителот Прилагодливи и UGREEN Таблета Стојат Прилагодливи Компатибилен за iPad Про 2020 iPad 9.7 iPad Mini 5 4 3 2 iPad Воздух Nintendo

UGREEN Таблета Стојат Носителот Прилагодливи и UGREEN Таблета Стојат Прилагодливи Компатибилен за iPad Про

Buyers rating:
DEN 579.84

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Компатибилност : За 4 до 12 инчен таблет, мобилен телефон и Е-читач на пораки со Максимална дебелина од 0.55" (вклучително и нејзините случај).Компатибилен за Apple i Pad 9.7 инчен, i Pad 10.2" 2019, i Pad Про 11-инчен 2020, i Pad mini 2 3 4 5 Wi-Fi, i Pad Воздух 2, Nintendo Switch Лајт, Samsung Galaxy Tab S5e S4 S2 S3, Табот На E 9.6, i Phone 13 12 11 Про Max, i Phone 12 мини, новиот i Phone SE 2020, i Phone XR X XS 8 Плус 6 7 6 S, Samsung Note20 S20 Ултра S10 S9 S8 Забелешка 10 9 8 android телефони.Преносни и Светлина-Пондериран : Со мала големина од 4.7" x 4.2", UGREEN корисна таблета држач за ipad е свитлива и лесно да се лизга во вашиот џеб за патување.Можете лесно може да го постави ова ipad застане на десктопот на вашата кујна, канцеларија, дневна соба, спална соба, итн.Мулти-Прилагодливи Агол : Директно се прилагоди на вашиот склопот на агол од 15° до 100°.UGREEN десктоп застане за таблет може да се одржи на вашиот паметен телефон или таблет на удобно агол, идеални за гледање видеа, читање, снимање, пребарување на интернет, facetime повик и повеќе.Цврсти и Издржливи : Премиум АБС материјал поддржува оваа таблета стојат на биро, издржливи во употреба.Силиконски влошки на дното и колевка се заштити двата вашиот таблет и да застане од лизгање и гребнатини.Она што Ќе Добиете : 2x UGREEN прилагодливи таблета застане за ipad.Пакет : 2*UGREEN Таблета Стојат Прилагодливи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне