• Свеж
WEEN ШАРМ Mens Костуми 2 Копчето Тенок Одговара 3 Парчиња Одговараат на

WEEN ШАРМ Mens Костуми 2 Копчето Тенок Одговара 3 Парчиња Одговараат на

Buyers rating:
DEN 1560.00

Од стока

Копче затворање. ❤СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : 80% Полиестер, 20% Viscose.Низа Ќе Биде Удобно, Дише, Помек, Неспокојот, Полесно да се Мијат и се Задржи Формата. ❤Јакна Карактеристики Notched Јака Lapel, Еден Гради,2-Копче за Затворање, 2 Пред Размавта Џебовите на Предниот дел на Грбот и Две Внатрешните Џебови, Четири Ракав Копчиња Секоја Страна. ❤Панталони Функција : Рамни Пред Панталони со Проширување Корселе за Вредноста (Можете да погледнете на сликата од лево. ), Чудни Странични Џебови. ❤Повод : Ова Мажи е 3 Парчиња Костуми Се Погодни за Лица, Состанок, Банкет, Свадба, Церемонијата, како и Други Формални Прилики.Тоа, исто Така, Ќе Биде Добар Подарок за Неговиот Татко, Брат, Дечко, Сопруг или Други Машки Пријател. ❤Одговараат на на Структурата : 3-Парче Цврст-Обоени Одговараат вклучува Грб, Вест и Панталони.Имаме посебен костум јакна, ако мислите дека палто не може да се вклопат со вас.Можете да изберете посебен палто.Тука е ASIN.➤➤➤Одговараат Јакни : B07 B2 Q95 BD.Пакет вклучуваат:Одговараат Јакна+Вест+Панталони;WEEN ШАРМ Mens Две Копчето Рецка Lapel Тенок Одговара 3-Парче Костим Јакна Tux Вест, Ако постои било дел не одговара со вас,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил,ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас.Пакет вклучуваат:Одговараат Јакна+Вест+Панталони; WEEN ШАРМ Mens Две Копчето Рецка Lapel Тенок Одговара 3-Парче Костим Јакна Tux Вест, Ако постои било дел не одговара со вас,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил,ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас.Пакет вклучуваат:Одговараат Јакна+Вест+Pants WEEN ШАРМ Mens Две Копчето Рецка Lapel Тенок Одговара 3-Парче Костим Јакна Tux Вест WEEN ШАРМ Mens Две Копчето Рецка Lapel Тенок Одговара 3-Парче Костим Јакна Tux Вест, Ако постои било дел не одговара со вас,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил,ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне