• Свеж
БОС Е ПОДОБРО Коњ Hoof - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Rider Винил Decal Налепница D

БОС Е ПОДОБРО Коњ Hoof - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Rider Винил Decal Налепница D

Buyers rating:
DEN 119.76

Од стока

Сите Временски decals до 7 години!.Инструкции Се Вклучени.Лесно да се Примени.Брза Испорака.Decal во винил со Коњ Нога/Hoof и зборовите : БОС Е ПОДОБРО.Изберете од 3 големини и 7 бои.Винил намали decals се во една солидна боја, со никаква позадина во боја.БЕЛАТА боја изгледа најдобро за автомобил windows, продавници windows и темни површини.СИНИ и ЦРНИ бои изгледаат најдобро на светлината површини.РОЗОВА, ЗЕЛЕНА, ВИОЛЕТОВА и ЦРВЕНА decals може да изгледаат добро на светло или темно површини.Секоја цел ќе биде предаден во Цврсти Фото Писмото со настава на состојба вклучени.Секоја цел е направен во нашата продавница кога ќе поставите вашата нарачка on .Ние гарантираме за нашиот производ.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне