• Свеж
24 Парчиња Попер Топки Рефил Сина Попер Замена Топки Мека Круг Енергија Топката 1.2 Инчен Попер Играчка Топката Мали Пена Топки за Попер Refills

24 Парчиња Попер Топки Рефил Сина Попер Замена Топки Мека Круг Енергија Топката 1.2 Инчен Попер Играчка Топката

Buyers rating:
DEN 2097.60

Од стока

Исто така, можете да го подобри вашиот рачно изработени способност и да се добие чувство на постигнувања во процесот на DIY.Забавувајте се со DIY : Можете да го користите пена и замена топки да се направи ракотворби со вашето семејство или пријатели, ужива во забавата на DIY и подобрување на односот.Обилна количина : ќе добиете 24 парчиња на мека пена топки во сина боја, кои се доволни во квантитет и мека на допир; во Меѓувреме, тие се доволни за да ги задоволат вашите играње употреба или замена потреби, и можете да ги споделите со членовите на вашето семејство или добри пријатели.Новина присутни материјали : Можете да го испратите пена рефил топки на членовите на вашето семејство, добри пријатели, роднини, колеги, соучениците и на соседите како новина подароци, за да се покаже вашата љубезност и thoughtfulness, носат многу погодности за нив и за подобрување на вашиот односи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне