• Свеж
2022 Мода Smart Безжична Автомобил Полнач за Телефон Носителот Чи 10W Безжична Автоматски уреди со покажувач на Автомобил Телефон Носителот на Држачи за Брзо Полнење на

2022 Мода Smart Безжична Автомобил Полнач за Телефон Носителот Чи 10W Безжична Автоматски уреди со покажувач

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

【Совети】 : Ние ќе брод надвор цел од страна на побрза испорака ,ќе добиете парцела по 7-15 дена. 【Интелигентни сензори автоматски стегање】 : Овој безжичен автомобил полнач планината само една страна ќе биде блиску до заградата, две раце на заградата автоматски ќе се отвори, или договор, интелигентни идентификација на вашиот телефон и брзо полнење. 【Сите телефони може да се наплаќаат】 : Безжичните Автомобил Полнач работи со повеќето паметни телефони, без оглед на големината или форма.Безжични полнење за Чи-от и Брзо Полнење уреди само.Поддршка за безжично полнење функција на телефонот цврсто не можат да го користат магнетни главата полнење, во Спротивно, телефонот ќе биде жешко и не може да се наплаќа. 【Безбедно за Употреба】 : Smart Автомобил Безжичен Полнач со независни големи калем, и сеопфатна безбедност контрола на чип, тоа карактеристики за контрола на температурата, прекуструјна заштита и краток спој заштита. 【Воздухот се Пропустливи Телефон Носителот】 : ompared со шофершајбната или табла планината, воздухот се пропустливи планината е многу полесно за вас да стигнат до телефон, во автомобил, а предизвикува помалку забава за време на возењето.Не Алатките Кои Се Потребни. 【Флексибилно Прилагодување на Агол】 : Поддршка за 360 степени ротација, мобилен телефон хоризонтална и вертикална слободни префрлување, вшмукување чаша заграда може да се прилагоди далеку и блиску, така што ќе може да се прилагоди најдобар агол да се види на телефонот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05
  • Свеж
Се проценува:

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 839.52