• Свеж
Torani Сируп, Шеќерна Трска Засладувач, 25.4 Ounces (Пакување од 4)

Torani Сируп, Шеќерна Трска Засладувач, 25.4 Ounces (Пакување од 4)

Buyers rating:
DEN 336.00

Од стока

ЧИСТА ТРСКА ЗАСЛАДУВАЧ : Оваа чиста шеќерна трска засладувач не сладок зборува за вас.Совршен за кафе пијалаци, слатки чај & коктели.Вклучува пад & вашите гости ќе се шепоти слатка somethings.ЗЛАТЕН СТАНДАРД НА ВКУС : Направен со чиста шеќерна трска, природни вкусови & ладно-филтрирана вода, Torani Оригинални Сирупи обезбеди злато-стандард вкусови & живописни бои за да се создаде неверојатни пијат искуства.Доаѓа во shatterproof пластични шишиња.ПРЕГРАТКА на својата ВНАТРЕШНА FLAVORISTA : Torani прави широк спектар на сирупи & сосови во извонредно привлечна вкусови за да ви помогнат да создадете свој домашен кафуле омилени, овошен задоволства & custom сода креации.АВТЕНТИЧНИ КАФУЛЕ ВКУС : Од карамел на француски ванила да лешник—& се што е во меѓу—нашите сирупи & сосови се тука за да ви помогне да се создаде интригантна lattes, cappuccinos, ладно brews & frappes.Се ИЗМЕША НЕКОИ МАГИЈА : Откријте како нашите сирупи може да ви помогне да се направи вистински креативна зачинет чаеви, lemonades, пијалаци, италијански газирани пијалоци, coffees, коктели, mocktails, снег конуси, пенливи води и повеќе!.Вкус Име : Шеќерна Трска Засладувач | Големина : 25.4 Fl Мл (Пакување од 4).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне