• Свеж
Восок Печат Печат Поставите Запечатување Восок, 645 КОМПЈУТЕРИ Запечатување Восок Комплет со Восок Печат Монистра, Чај Свеќи, Восок се Топи Лажица и Восок Печат Пото

Восок Печат Печат Поставите Запечатување Восок, 645 КОМПЈУТЕРИ Запечатување Восок Комплет со Восок Печат Монистра,

Buyers rating:
DEN 551.76

Од стока

[ВОСОК ПЕЧАТ КОМПЛЕТ] Восок печат комплет Пакетот вклучува 624-720 парчиња восок печат монистра во 24 различни бои, постои нерѓосувачки челик топење на восоци и 4 чај лажица восок, запечатување восок грејач, 10 ретро коверти, марки восок И метал 2 пенкала, голема вредност запечатување восок за полнење за восок заптивки. [Мулти-боја Запечатување Восок] Овие восок запечатување монистра се достапни во 24 различни бои, 25-28 парчиња за секоја боја.Кога се прави восок фоки, ние ви обезбеди со различни бои за да се исполнат вашите потреби, што може речиси натпревар сите цели што се користи за различни намени, како што се различни видови на коверти, покани или комбинации на бои според вашите желби. [Лесен За Употреба] Восок печат восок е лесно да се топи, и сува брзо со помош на лажица и чај восок се топи восок од свеќи, восок печат печат комплет доаѓа со потребните вистински восок печат печат на сè. [Повеќе намени] Многу погодна за изработка на покани за свадба, Божиќ писма, ви благодариме карти, мапи, гроздобер писма, ракописи, коверти, пакети, честитки, занаети, подарок фоки, вино фоки, чај или козметички пакување, партија покани и други пловни објекти ,восок печат комплет може да брзо и рамномерно ви помогне да се направи совршен восок печат. [Лесно] Восок печат запечатување восок печат комплет Вклучува сите неопходни.Со восок печат за полнење, може да ја зголеми ефикасноста на создавањето.Восок печат комплет Пакетот вклучува 624-720 парчиња восок печат монистра во 24 различни бои, постои нерѓосувачки челик топење на восоци и 4 чај лажица восок, запечатување восок грејач, 10 ретро коверти, марки восок И метал 2 пенкала, голема вредност запечатување восок за полнење за восок заптивки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне